• Pełny etat
  • Lublin

Spedytor Międzynarodowy

Firma transportowo-spedycyjna poszukuje do oddziału w Lublinie osoby na stanowisko spedytor międzynarodowy:

Twój zakres obowiązków:

Obsługa klientów, realizowanie i kontrolowanie zleceń transportowych

Współpraca z Przewoźnikami, pozyskiwanie nowych Przewoźników

Pozyskiwanie oraz utrzymywanie stałych relacji z Klientami

Przygotowywanie ofert oraz prowadzenie negocjacji z klientami firmy

Obsługa giełd transportowych

Prowadzenie dokumentacji transportowej

Wymagania:

Wykształcenie min. średnie

Minimum roczne doświadczenie w spedycji krajowej lub międzynarodowej

Znajomości języka angielskiego (umożliwiająca komunikację z klientem)

Doświadczenie w branży TSL lub handlu

Umiejętności samodzielnej organizacji pracy

Dokładność, sumienność, umiejętność pracy w zespole

Umiejętność rozmów przez telefon

Oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

Wynagrodzenie w systemie podstawa + prowizja uzależniona od osiąganych wyników, premiowanie oparte na klarownych zasadach

Indywidualnego opiekuna/Team Leadera wspierającego Twoje działania w pierwszych miesiącach pracy,

Niezbędne narzędzia pracy: Laptop, telefon służbowy

Przyjazną atmosferę pracy

Możliwość wdrażania nowych pomysłów w ramach procedur działania

Możliwości rozwoju zawodowego

Udogodnienia oferty

  • Dodatkowa opieka zdrowotna

Czytaj opinie

5 Average Ratting
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Godziny otwarcia

Otwarte teraz
Otwarte
Otwarte
Otwarte
Otwarte
Otwarte
Otwarte
Zamknięte
2024-04-25 22:40

Informacje o udogodnieniach

w.wariocha@nordsud.pl